Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Projekty EFS - PO KL » Doradzam - Pośredniczę - Pomagam - III edycja
Statystyki graficzne

Doradzam - Pośredniczę - Pomagam - III edycja

logo_kapital_nowy   logo_ue_efs_nowe

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013

 

„Doradzam-pośredniczę-pomagam III edycja"

 

Termin realizacji projektu: 01.01.2012 r. – 31.12.2013 r.

 

Wartość projektu: 549 204,00 zł

 

 

Cel:

Celem ogólnym projektu jest upowszechnienie pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego w powiecie bytowskim do 2013r.

 

 

Działania:

Projekt jest skierowany do pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Bytowie.

 

Potrzeba realizacji projektu „Doradzam-pośredniczę-pomagam III edycja" dotyczy rozwinięcia głównych działań projektu „Doradzam-pośredniczę-pomagam II edycja" i rozwiązania podstawowego problemu, czyli podniesienia wskaźnika zatrudnienia wśród osób zatrudnionych w PUP Bytów na stanowiskach kluczowych, realizujących działania skierowane do osób bezrobotnych oraz doskonalenia ich umiejętności zawodowych. Wdrażanie powyższego projektu pozwoli na dofinansowanie do wynagrodzenia w ramach projektu 5 pośredników pracy i 1 doradcy zawodowego w 2012r., a w 2013r. dofinansowanie do wynagrodzenia 7 pośredników pracy i 1 doradcy zawodowego.

 

Pośrednictwo pracy i doradztwo zawodowe, to usługi odgrywające kluczową rolę na rynku pracy, mające na celu udzielanie osobom bezrobotnym i poszukującym pracy profesjonalnego wsparcia w rozwiązaniu problemów, dotyczących ich sytuacji zawodowej. Skala i jakość świadczonych usług na rzecz osób bezrobotnych, pozostaje w bezpośredniej zależności od ilości kluczowych pracowników publicznych służb zatrudnienia oraz ich kwalifikacji, dostosowanych do wymagań współczesnego rynku pracy.

 

 

Idea:

„Doradzam-pośredniczę-pomagam III edycja" stanowi kontynuację zakończonego projektu „Doradzam-pośredniczę-pomagam II edycja"- Poddziałanie 6.1.2 PO KL.

 

Autor: Administrator PUP
Strona dodana przez: Administrator PUP (2015-11-05 10:11:32)
Zredagowana przez: Administrator PUP (2015-11-06 14:26:35)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.pl/strona/doradzam-posrednicze-pomagam-iii-edycja/211