Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » RPO - Rynek Pracy Otwarty dla wszystkich » Spotkania w ramach RPO – Rynek Pracy Otwarty dla wszystkich
Statystyki graficzne

Spotkania w ramach RPO – Rynek Pracy Otwarty dla wszystkich

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie realizuje projekt pn. „RPO – Rynek Pracy Otwarty dla wszystkich”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Oś Priorytetowa 5 Zatrudnienie, Działanie 5.2 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, Poddziałanie 5.2.2 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

W ramach projektu uczestnicy brali udział w spotkaniach z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy oraz uczestniczyli w trzydniowych zajęciach z coachem. Po zakończeniu zajęć skierowani zostali na szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie „Sprzedawca”
i „Kierowca wózka jezdniowego” oraz na 6 miesięczne staże i prace interwencyjne.

 

Autor: Administrator PUP
Strona dodana przez: Administrator PUP (2016-12-30 07:46:56)
Zredagowana przez: Administrator PUP (2016-12-30 09:33:04)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.pl/strona/spotkania-w-ramach-rpo-%E2%80%93-rynek-pracy-otwarty-dla-wszystkich/334