Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Statystyki graficzne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

PUP w Bytowie realizuje program specjalny "Zaczynam od nowa"

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie rozpoczął realizację programu specjalnego „Zaczynam od nowa” finansowanego ze środków Funduszu Pracy.

Celem tego przedsięwzięcia jest doprowadzenie osób bezrobotnych do zatrudnienia i umożliwienie im zdobycia doświadczenia zawodowego. Realizacja programu „Zaczynam od nowa” swoimi działaniami obejmuje 32 osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytowie z ustalonym II i III profilem pomocy, będące w szczególnej sytuacji na rynku pracy, w tym osoby korzystające z pomocy społecznej i dłużników alimentacyjnych.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Bytowie w dniu 26.06.2017 r.

26.06.2017 r. odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Bytowie. Oprócz członków PRRP w spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta bytowski, Pan Leszek Waszkiewicz, dyrektor PUP w Bytowie, Pan Janusz Wiczkowski oraz naczelnik Wydziału Rozwoju i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Bytowie, Pan Paweł Chodorowski.

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN PO 30 ROKU ŻYCIA

Jesteś zainteresowany/a podniesieniem kwalifikacji zawodowych, chcesz być bardziej konkurencyjny/a na rynku, zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Bytowie.

 Oferujemy  certyfikowane, potwierdzone egzaminem zewnętrznym bezpłatne szkolenia m.in. w zakresie:
- prawo jazdy kat. C, C+E, D,  kierowca  wózka jezdniowego, operator maszyn ciężkich, kwalifikacja wstępna przyspieszona, ADR, szkolenie na uprawnienia energetyczne, palacz kotłów CO, spawacz, operator żurawi przenośnych HDS, operator walca drogowego, operator Harwestera, uprawnienia tankowania gazu LPG na stacjach paliw lub inne pod potrzeby osoby zainteresowanej.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie dla osób 50+ - perspektywa finansowa 2014-2020”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 czerwca 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla osób powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.