Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW i PRACODAWCÓW - spotkanie dot. zatrudniania cudzoziemców
Statystyki graficzne

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW i PRACODAWCÓW - spotkanie dot. zatrudniania cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie we współpracy z Placówką Straży Granicznej w Ustce, serdecznie zapraszają na spotkanie, adresowane do lokalnych przedsiębiorców oraz pracodawców, zainteresowanych tematyką zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Podczas spotkania, przedstawiciele Placówki Straży Granicznej omówią warunki zatrudniania obywateli państw trzecich na terytorium RP, na podstawie zarejestrowanego oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi lub zatrudnienia na podstawie zezwolenia na pracę.

Termin spotkania: 17 sierpnia 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00.

Miejsce spotkania: sala audytoryjna przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytowie, ul. Gdańska 57.

Ze względów organizacyjnych oraz ograniczoną liczbą miejsc, uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 04.08.2017r. na adres cichosz@pup.pl, lub telefonicznie pod nr 59 823 41 08/12.

 

Aktualność dodana przez: Administrator PUP (2017-07-06 14:38:15)
Data wydarzenia : 2017-08-17
Data publikacji : 2017-07-06

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.pl/wydarzenie/304/informacja-dla-przedsiebiorcow-i-pracodawcow-spotkanie-dot-zatrudniania-cudzoziemcow